fbpx

Gizlilik İlkesi

Gizliliğinize Önem Veriyoruz

Bu ilkede reklam kampanyalarımız, sosyal medya ve halkla ilişkiler çalışmalarımızdan elde ettiğimiz bilgilerin yasal yükümlülükleri açıklanmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi

Capabilimkoleji.com, Özel Çapa Bilim Koleji websitesi olarak bir Çapa Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş. markasıdır. Özel Çapa Bilim Koleji velilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Özel Çapa Bilim Koleji sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Çapa Bilim Koleji bünyesinde kullanılmaktadır. Çapa Bilim Koleji, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Capabilimkoleji.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler,Çapa Bilim Koleji velilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Çapa Bilim Koleji iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Veli bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Velilerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Çapa Bilim Koleji ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Çapa Bilim Koleji kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Çapa Bilim Koleji’nden gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Çapa Bilim Koleji’ne aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: İncirli Caddesi No:40 Bakırköy / İstanbul

Telefon: +90 212 660 04 04

E-posta: bilgi@capabilimkoleji.com

Etkinliklerden & Gelişmelerden Haberdar olun

Mail listemize abone olun, aylık gelişmeleri, etkinliklerimizi ve haberlerimizi sizlerle paylaşalım.

“Ulusumuzun eğitiminde klavuzumuz bilim ve fen olacaktır”

Özel Çapa Bilim Koleji®

Vizyonumuzla;

“Geleceği şekillendiren sen ol” mottosu ile gelişime ve geleceğe; bilgiye ve öğrenmeye tutkulu, kendisini sürekli geliştirmeyi bilen, insanlık ve insanlar için değer yaratmayı öncelik edinmiş; dünyayı anlayan, ufukların ardını gören, hayata ulaşabilen kişilerin öncülük edeceğine inanıyoruz.


Misyonumuzla;

Yaşayarak öğrenme modeli üzerine kurduğumuz “Keşfet, Öğren, Tecrübe Et, Uygula” sistemimizle, hayatın sunmasını beklemeyip; keşfeden, herşeyi bildiğini düşünen değil; öğrenen, dünyayı anlamak için yerinde duran değil; tecrübe eden, bilgiye sahip olduğu yanılgısına sahip değil; uygulayan bireyler olmasını sağlıyoruz.

Özel Çapa Bilim Koleji ® bir Çapa Özel Eğitim Kurumları A.Ş.® markasıdır. Tüm hakları saklıdır.