Sınıf Öğretmenliği

Sınıf Öğretmenliği |

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
Perihan ŞELİMEN
Zümre Başkanı
Öğretmen Okulu ve Anadolu Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 21 yıl Devlet Okulunda öğretmenlik, Müdür Yardımcılığı ve Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2001 yılından itibaren Özel Okullarda Sınıf Öğretmenliği ve Müdür Yardımcılığı görevini yapmıştır. 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM yılından itibaren Çapa Bilim Eğitim Kurumlarında Sınıf öğretmeni olarak çalışmaktadır. Sınıf Yönetimi,Karizma ve Liderlik , Etkili Öğretmenlik ve Alışkanlıkları, Öğretimde Yeni Yaklaşımlar ve Modeller, Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme, Prof. Dr. Doğan CÜCELOĞLU tarafından sunulan “Varoluş, Değerler Bilinci ve Eğitim” konulu seminerlere katılmıştır.
Elif Didar HACISALİHOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.2015 yılından itibaren bu meslekte görev yapmaktadır..2016-2017 EĞİTİM – ÖĞRETİM yılından itibaren Çapa Bilim Eğitim Kurumlarında Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Yaratıcı Drama, Etkili İletişim/Diksiyon eğitimlerini almıştır.
İsmail BİROL
Sınıf Öğretmeni
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.Devlet okullarında çalışıp emekli oldu. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından itibaren ÖzelÇapa Bilim kurumunda görevini sürdürmektedir.
Dursun Ali ÖZCAN
Sınıf Öğretmeni
Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Devlet okullarında çalışıp emekli oldu. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Özel Çapa Bilim Kurumunda görevini sürdürmektedir.
Öznur KARAMAN
Sınıf Öğretmeni
İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu .2016-2017 EĞİTİM – ÖĞRETİM yılından itibaren Çapa Bilim Eğitim Kurumlarında Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır.Etkili İletişim/Diksiyon eğitimlerini almıştır.
Solmaz ERYOL
Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Devlet okullarında çalışıp emekli oldu. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Özel Çapa Bilim Kurumunda görevini sürdürmektedir.