Okul Müdürü Mesajı

Okul Müdürü Mesajı |

Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz,

Çapa Bilim Koleji yönetim ve akademik kadrosu olarak insan şekillendirme sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bize emanet ettiğiniz dünyadaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızınher birini ayrı bir değer olarak görüyor, onları geleceğin parlayan yıldızları olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.Her çocuğun işlenmemiş bir cevher olduğu gerçeğinden yola çıkarak içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için her alanda bire bir rehberlik yapacağımızı taahhüt ediyoruz.

Okul öncesi dönemden başlayarak kolejimiz bünyesinde yer alan tüm bölümlerimizde destekleyici ve yönlendirici eğitim sistemimizle öğrencilerimizi sorgulayan, araştıran, yenilikçi, evrensel değerleri benimsemiş ve özgüvenli bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimizi akranlarından daha da ileriye götürmek için kendimizle rekabet etme iddiasındayız. Bu iddiamızı destekleyici ekip ruhuyla başarıya odaklı çalışan bir akademik kadro, bir eğitim kurumunda olması gereken argümanlar ve ideal bir fiziki altyapı ile yola koyulduk. Gerek anaokulu, gerek ilkokul, gerekse ortaokul sınıflarımızla ve resim/müzik atölyeleri, fen laboratuvarımızla öğrencilerimize uygun materyaller eşliğinde öğrenmelerini eğlenceli hale getirerek okul ve dersleri sevdirme gayesindeyiz.

Çapa Eğitim Kurumları olarak hedefleriniz doğrultusunda çocuklarınıza güzel bir gelecek armağan etmek adına bizden yana yapmış olduğunuz tercihiniz ve güveniniz için sonsuz teşekkürler…

Saygılarımla

Nuray YILMAZ

Kampüs Müdürü