Meslek Dersi - Kadromuz

Meslek Dersi |

MESLEK DERSİ
Sevgi ÖNER
Staj Koordinatörü
Atatürk Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümünden mezun oldu. Hasan Kalyoncu Üniversitesinden Aile Sağlığı Sertifikası kaldı. Kurumumuzda Staj Koordinatörü olarak görev almaktadır.
Zeynep ÇELEBİ
Zümre Başkanı
Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümünden mezun oldu. 2014 yılından itibaren kurumumuzda Meslek Dersleri öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Nurcan DEMİRTAŞ
İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Selma BİLDİBAY
İ.Ü. Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İ.Ü. Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Büşra Çalışkan
Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümünden mezun oldu. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Cevher TOSUN
Çorum Sağlık Meslek Lisesi, Eskişehir Hemşirelik Yüksekokulu Atatürk Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun oldu. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
 
 
Yasemin KOCA
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi bölümünden mezun oldu Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Zeynep KOŞAN
Haliç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik bölümünden mezun oldu. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
 
 
Ayşe Yavuz
Hacettepe Üniversitesi, Hemşirelik Fakültesi bölümünden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinden formasyonunu aldı.İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enstitüsünde (Acil Pediatri)dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Özge Bayrak
İstanbul Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesinden pedagojik formasyonunu aldı. Kurumumuzda Meslek Dersi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.